Jdi na obsah Jdi na menu
 


Age of Empires Online uvedeno

16. 8. 2010

Age of Empires Online

 

 

S více než 20 milionů prodaných kopií po celém světě, série Age of Empires určila nový směr Real-time strategiím pro hráče na PC s Windows. Nyní nadčasové tato série opět vyzývá hráče, aby své bohaté zkušenosti využili novými způsoby. Age of Empires Online vás vyzve k vytvoření živému, rostoucí online světu, sdílet hru s přáteli a přátelskému soupeření po celém světě.

Vaše cesta začíná s vaší řeckou civilizací a na této dlouhé cestě sledujte, jak se vaše vesnice mění v říši. Vydejte se na výpravy podél cest sám nebo s přáteli a ponořte se do epických příběhů, ovládejte různorodé postavy, zažijte dobrodružství, měnte historii a rozvíjejte svoji strategii. Spolu s Games for Windows - LIVE servisem poskytuje Age of Empires Online bohatou sociální zkušenost, která vám umožní hrát jakkoli chcete - kdekoli a kdykoli.

S čerstvými rysy kultovní hry nabízí Age of Empires Online něco pro dlouhodobé fanoušky, nově příchozí i všechno mezi tím. Uvidíte

• přetrvávající online hlavní město, které žije a roste, i když jste offline
• Kooperativní úkoly do Multiplayeru, obchodní systém a systém založený nalevelovém postupu, který vám umožní pokrok ve vlastním tempu
• Zábavu, přístupný styl a děj hry
• Hrajte zdarma zážitky prostřednictvím Games for Windows - LIVE

 


 
Pro možnost připojit se k beta programu navštivte http://www.ageofempiresonline.com/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE: Full

(Autor, 27. 1. 2011 19:35)

Bohuzel nevi, rikaji ze je to v posldeni testovaci verzi, ale pred par dny pribyla nova civilizace.. takze kdo vi jak to vubec bude.. :P :D

Full

(Quick, 27. 1. 2011 18:25)

Ví se alespoň kdy bude ta hra plně spuštěna?

aoe.radil.org

(radilek, 11. 1. 2011 18:43)

Age of Empires 3 multiplayer - posledni aktivní skupina, přidejte se

RE: Nemuzu stahnout

(Autor, 3. 12. 2010 9:55)

Ahoj,

beta se bohužel stáhnout nedá.
Jak jsem již psal, můžete se na testování přihlásit, což ale nezaručuje že budete jako testeři vybráni. Vsadím se že Microsoftu přišly tisíce dotazů.. a podle mého názoru už je testerů moc - a vzhledem k tomu že se beta testuje už přes 1/2 roku tak si myslím že se už neberou.. já jsem se tam přihlásil před čtyřmi měsíci a pořád mi neodpověděli.. ale samozřejmě - zkusit to může každý. :)

Nemuzu stahnout

(Kleca, 2. 12. 2010 22:00)

Ahoj,Nevite jak to stahnu betu???Zkousim to jak ide ale nejde to.
Díky

zobrazení

(Autor, 26. 11. 2010 9:58)

Občas se část tohoto příspěvku nezobrazí správně. Nejspíš to je způsobeno nějakým skriptem, na odstranění se pracuje.

Pro jistotu sem napíšu plné znění článku:

S více než 20 milionů prodaných kopií po celém světě, série Age of Empires určila nový směr Real-time strategiím pro hráče na PC s Windows. Nyní nadčasové tato série opět vyzývá hráče, aby své bohaté zkušenosti využili novými způsoby. Age of Empires Online vás vyzve k vytvoření živému, rostoucí online světu, sdílet hru s přáteli a přátelskému soupeření po celém světě.

Vaše cesta začíná s vaší řeckou civilizací a na této dlouhé cestě sledujte, jak se vaše vesnice mění v říši. Vydejte se na výpravy podél cest sám nebo s přáteli a ponořte se do epických příběhů, ovládejte různorodé postavy, zažijte dobrodružství, měnte historii a rozvíjejte svoji strategii. Spolu s Games for Windows - LIVE servisem poskytuje Age of Empires Online bohatou sociální zkušenost, která vám umožní hrát jakkoli chcete - kdekoli a kdykoli.

S čerstvými rysy kultovní hry nabízí Age of Empires Online něco pro dlouhodobé fanoušky, nově příchozí i všechno mezi tím. Uvidíte:

• přetrvávající online hlavní město, které žije a roste, i když jste offline
• Kooperativní úkoly do Multiplayeru, obchodní systém a systém založený nalevelovém postupu, který vám umožní pokrok ve vlastním tempu
• Zábavu, přístupný styl a děj hry
• Hrajte zdarma zážitky prostřednictvím Games for Windows - LIVE

Pro možnost připojit se k beta programu navštivte http://www.ageofempiresonline.com/